واتساپ
social media

 

 

دایانا گالری

 

گالری دایانا در سال 1390 تاسیس و با هدف متحول ساختن هنر و صنعت طلا سازی سنتی ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

این مجموعه همواره در جهت ارتقاء همه جانبه در این صنعت در تلاش بوده و طی گذشت یک دهه به موفقیت های بسیاری نائل گردیده است.

گالری دایانا اکنون در زمینه تامین کلیه مصنوعات طلا وجواهر بصورت کلی و جزئی فعالیت دارد که با توجه به سیاست های هدف گذاری شده و با بکارگیری نیروهای با تجربه و آموزش دیده موفق به جلب رضایت مشتریان گسترده ای شده است.

از مهم ترین سیاست های این مجموعه ارائه محصولات با سطح کیفی بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا میباشد، که در این راستا با استفاده از طرح های خاص و دقت بالا در ساخت و همچنین استفاده از دستگاه های با تکنولوژی بروز توانسته این هدف خود را محقق ساخته و به ارائه محصولاتی درخور مشتریان خود بپردازد.

از دیگر اهداف این مجموعه میتوان به توجه و حساسیت در نحوه ی ارائه محصول و در نظر داشتن آسایش و راحتی مشتریان اشاره کرد،که در این راستا نیز گالری دایانا محیطی آرام و مطمئن برای خرید حضوری مشتریان خود فراهم نموده است.

اکنون با توجه به گسترش علاقه مندان به خرید محصولات دایانا از اقصی نقاط ایران و دیگر کشورها، با هدف رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان و ارائه محصولات در راحت ترین و کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین همگام با سیاست های تجاری و جهانی و استقبال استفاده مخاطبین از رسانه های اجتماعی و استفاده از امکانات و تکنولوژی خرید آنلاین بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت فروش آنلاین ، گامی در جهت رفاه مشتریان برداشته و این هدف را نیز محقق سازیم.